Наші переваги

Знижки на електроенергію

Як незалежний постачальник, Компанія ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ 2015» має можливість продавати багатьом своїм споживачам електроенергію зі знижкою щодо вартості електроенергії у постачальника-монополіста.
Специфіка ринку електроенергії така, що неможливо встановити якийсь фіксований розмір знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів, як то: клас споживача, погодинний графік споживання електроенергії підприємством, місце розташування підприємства, обсяги споживання електроенергії, графік оплати тощо.
Найчастіше розмір знижки становить кілька відсотків від вартості споживаної електроенергії в порівнянні з вартістю такої ж кількості електроенергії у постачальника-монополіста
Для точного визначення знижки, яку ми можемо надати конкретному підприємству, нам необхідно отримати основну інформацію про підприємство і проаналізувати графік добового споживання електроенергії підприємством за тривалий період (найкраще за поточний рік і та попередній рік).

Умови оплати

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ 2015» надає своїм споживачам можливість не робити повну передоплату за електроенергію. Так, купуючи електроенергію у постачальника-монополіста, споживач повинен заплатити наперед повну вартість електроенергії, яку він збирається спожити в наступному місяці (тобто здійснити повну передоплату електроенергії в розмірі її місячної вартості). Це призводить до вимивання значних коштів з обігу.

Процедура переходу споживача від монополіста до нас

Споживач, після прийняття рішення про перехід до ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ 2015» на купівлю електроенергії повинен виконати наступні кроки:
1. Укласти договір купівлі-продажу з ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ 2015».
2. Довідку про стан обліку електроенергії у споживача та інші необхідні документи оформлюємо ми самі. Ви маєте лише підписати їх.